Aktuálně

Akce

  • Akce
  • Obchodní dům Kinský
  • Kinského rybárna
  • Lesnictví
  • Rybářství
  • Zemědělství
  • Nemovitosti
  • Pracovní příležitosti

Den zahradního centra v OD KINSKÝ

Den plný novinek, vychytávek, zábavy a dobrého jídla letos připadá na 6.4.2019

Připravili jsme pro Vás tradiční Den zahradního centra, který letos připadá na 6.4.2019. Již od 8 hodin se do areálu našeho OD KINSKÝ sjedou naši dodavatelé zahradní techniky, nářadí, potřeb pro pěstování, a dalšího zboží. Dodavatelé budou ve svých stáncích prezentovat novinky v jejich sortimentu a poskytovat odborné poradenství. Připraveny jsou také nejrůznější slevové akce. 

Program pro děti zajišťuje Centrum volného času Kulíšek. Děti a jejich doprovod si mohou vyzkoušet nejrůznější dílničky, táborové aktivity, nechat si pomalovat obličej anebo zaskákat v oblíbeném skákacím hradu. 
Když dostanete v průběhu akce hlad, můžete ho zahnat přímo na místě. Spolu s restaurací Grand Restaurant Poppet jsme pro Vás totiž připravili catering v podobě rybích specialit. 
Nápoje zajistí Zámecká kavárna – odpočiňte si u prémiové kávy, nebo vyzkoušejte cokoliv z bohaté nabídky teplých a studených nápojů. 
V Kinského rybárně pak bude možnost zakoupit čerstvé pstruhy ze zámeckých sádek. Samozřejmostí je pro nás možnost kompletního zpracování ryby (zabití, vykuchání, filetování). Pro zájemce pstruhy také vyudíme. Pokud byste si přáli odnést si uzeného pstruha, kontaktujte nás na tel. 564 565 218 – připravíme Vám ho vyuzeného na konkrétní hodinu. 
K tanci a poslechu bude hrát kapela Zelenohorští muzikanti, oblíbená dechovka pro všechny generace. 

Přijďte se k nám podívat a načerpat spoustu zahradní inspirace! 

Vstupné je zdarma a budeme tu pro Vás do 17hod. 

Těšíme se na Vás! 

Kolektiv OD Kinský 

 

PS. Událost najdete také na Facebooku, dejte nám vědět, zda přijdete, a neváhejte sdílet mezi své přátele! 


Přidáno: 12. 03. 2019

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.