Kontakt

KINSKÝ Žďár, a.s.

Zámek 1/1

591 01 Žďár nad Sázavou

 

IČO: 46901523

DIČ: CZ46901523

 

tel.: +420 566 620 946 – sekretariát firmy

emailová adresa pro zasílání daňových dokladů: fakturace@kinsky-zdar.cz

 

tel.: +420 566 628 861, +420 737 215 276 - informace Obchodní dům KINSKÝ

Kinský Žďár

Kontaktní osoby:

Sekretariát

Činnost Pozice Jméno Telefon Mobil E-mail
Sekretariát Asistentka vedení společnosti Bc. Kateřina Škapa 566 620 946 734 137 729 k.skapa@kinsky-zdar.cz

Ekonomické a správní oddělení

Činnost Pozice Jméno Telefon Mobil E-mail
Ekonomické oddělení, Správa nemovitostí Ekonomická ředitelka Ing. Hana Blažková 564 565 220 724 614 819 h.blazkova@kinsky-zdar.cz
Majetko - správní oddělení Vedoucí správy zámku Jan Ptáček 564 565 224 731 444 615 j.ptacek@kinsky-zdar.cz
Personální oddělení Ing. Hana Mičková 564 565 222 731 564 233 h.mickova@kinsky-zdar.cz
Fakturace – odbyt Lenka Balážová 564 565 226 737 215 270 l.balazova@kinsky-zdar.cz
Účetní oddělení Finanční účetní Ing. Blanka Bořilová 564 565 221 730 176 181 b.borilova@kinsky-zdar.cz
Účetní oddělení Finanční účetní Blanka Sýkorová 564 565 223 733 181 436 b.sykorova@kinsky-zdar.cz

Lesnictví

Činnost Pozice Jméno Telefon Mobil E-mail
Lesnictví Lesní rada Ing. Jan Sovák 564 565 227 603 847 812 j.sovak@kinsky-zdar.cz
Lesnictví Vedoucí lesního provozu Ing. Radek Koudela 564 565 225 724 523 918 r.koudela@kinsky-zdar.cz
Lesní úsek Borky Hajný Jan Holcman 564 565 227 739 294 939 j.holcman@kinsky-zdar.cz
Lesní úsek Žákovice Hajný Ing. Tomáš Soukup 564 565 227 603 716 636 t.soukup@kinsky-zdar.cz
Lesní úsek Dářko Hajný Tomáš Litochleb 564 565 227 735 120 015 t.litochleb@kinsky-zdar.cz
Lesní úsek Cikháj Hajný Miroslav Litochleb 564 565 227 737 215 280 m.litochleb@kinsky-zdar.cz
Lesní úsek Polnička Hajný Ing. Petr Novotný 564 565 227 737 215 273 p.novotny@kinsky-zdar.cz
Lesní úsek Hamry Hajný Ing. Jaroslav Stránský 564 565 227 737 215 272 j.stransky@kinsky-zdar.cz

Rybářství

Činnost Pozice Jméno Telefon Mobil E-mail
Rybářské středisko Žďár n. Sáz. Vedoucí provozu Petr Kulhánek 566 621 147 602 786 352 p.kulhanek@kinsky-zdar.cz
Rybářské středisko Žďár n. Sáz. Zástupce vedoucího provozu Ing. Martin Melichar 566 621 147 603 514 367 m.melichar@kinsky-zdar.cz
Rybářské středisko Herálec u Humpolce Vedoucí střediska Ing. Michal Pavlíček 569 445 120 733 120 774 heralec@kinsky-zdar.cz

Zemědělství

Činnost Pozice Jméno Telefon Mobil E-mail
Vedoucí úseku zemědělství Petr Kulhánek 566 621 147 602 786 352 p.kulhanek@kinsky-zdar.cz

Obchodní dům

Mapa:

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.