Aktuálně

Obchodní dům Kinský

  • Akce
  • Obchodní dům Kinský
  • Rybárna KINSKÝ
  • Lesnictví
  • Rybářství
  • Zemědělství
  • Nemovitosti
  • Pracovní příležitosti
  • Rodina Kinských

Obchodní dům Kinský nabízí velké množství užitečných služeb

Rozvoz zboží, broušení pil, přířez dřeva a další služby jsou k dispozici v rámci OD Kinský.

Naší snahou je vycházet zákazníkům vstříc. Proto rozšiřujeme škálu nabízených služeb. 

 

Rozvoz zboží

Někdy se stává, že nakoupíte více, než Vaše ruce odnesou nebo Vaše auto odveze. Pro takové případy nabízíme službu rozvozu zboží - naložíme vše do naší dodávky a odvezeme, kam budete potřebovat. Tato služba je zpoplatněná, ceny jsou ovšem více než příznivé. Místo toho, abyste sháněli dodávku a silné ruce „po všech čertech“, zeptejte se na cenu dopravy u nás na informacích (cena je individuální, závisí na množství zboží a vzdálenosti).

 

Odborné poradenství 

Snažíme se, aby naši zákazníci u nás našli nejenom to, co hledají, ale také aby se na nás mohli spolehnout, když potřebují poradit. Zaměstnanci OD jsou pravidelně školeni a rádi Vám poradí, s čím bude potřeba – stačí se jenom zeptat.

 

Dřevařské služby – přířez dřeva, hranování DTD desek

Je nám jasné, že prkna, laťky, desky, lišty atd. nemají vždy takový rozměr, jaký potřebujete. 
Pamatujeme i na ty, kteří nemají doma zrovna dílnu na řezání dřeva, ani nemají známého truhláře. Proto je součástí dřevařského centra i dílna, kde Vám naši pracovníci pomůžou dřevařské výrobky zkrátit, upravit, seříznout - cokoliv si budete přát. Oblíbenou službou je také hranování dřevotřískových (DTD) desek.

 

Dřevařská dílna v rámci OD Kinský

 

Servis strojů

Starší stroj se Vám trošku porouchal, ale nový se Vám kupovat nechce? Přineste nám ho ukázat, my Vám poradíme, co s ním. Ať už se jedná o pravidelnou údržbu anebo poruchu, Váš stroj u nás bude v dobrých rukách.

 

Broušení nožů, řetězů a pil

Každá pila, každý nůž, každý řetěz potřebuje čas od času přibrousit. Broušení dá někdy hodně zabrat, víme o tom své. Ne každá dílna je na kvalitní broušení vybavená, proto vezměte Vaši pilu, řetěz nebo nůž k nám, a dopřejte jim péči profesionálů. S výsledkem budete určitě spokojeni.

 

Dárkové poukazy

Chcete dát někomu dárek, ale nevíte, co vybrat? Dárkový poukaz je pak ideální řešení. Prodáváme dárkové poukazy v hodnotě 200, 500 a 1000 Kč. Obdarovaný si pak může vybrat cokoliv z našeho sortimentu. Dárkový poukaz platí na všechno zboží v OD (tedy včetně zahradního a dřevařského centra), i v Kinského rybárně. Doba platnosti poukazu je 1 rok od zakoupení. K dostání je na pokladně č. 1 v oddělení domácnosti (horní patro horní budovy). 

 

Věrnostní program pro stálé zákazníky

Vážíme si toho, když se k nám zákazníci vrací. Proto jsme připravili věrnostní program pro stálé zákazníky. Více informací o tomto programu se dočtete zde.

 

PPL parcel shop

Nakupujete rádi na internetu, ale stává se, že Vás pak kurýr se zbožím nezastihne doma? Nechte si zboží poslat k nám na prodejnu. Jsme dlouholetou pobočkou firmy PPL (tzv. PPL Parcel Shop) a Vaše zboží tu na Vás v klidu, teple a suchu počká. Vyzvednout si ho pak můžete na informacích téměř kdykoliv - podívejte se jak máme otevřeno.  


 

Spustili jsme také nové internetové stránky obchodního domu Kinský, kde budeme pravidelně informovat o novinkách a aktualitách.

 

Autor: Jitka Marková

Přidáno: 28. 01. 2019

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.